YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2018 08:12 - Güncelleme: 12 Aralık 2018 08:22

Yeteneklerimizi değerlendirebiliriz

Bugün 12 Aralık Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Kova burcunda ilerleyen Ay güne sosyal ve özgür enerjiler veriyor.  Gelecekle ilgili projelerimiz, iş ve sorumluluklarımızla kararlı bir şekilde ilgilenebilir, güçlü destekler de alabiliriz. Bilim, teknoloji, uluslararası işler, hukuk ve eğitim ile ilgili kavramlar ön plana çıkabilir.

Kalabalık sosyal ortamlara girmeniz ve bu ortamlarda oldukça hareketli saatler geçirmemiz mümkün. Bazı sürprizgelişmeler yaşayabilir ve sosyal hayatımızdaki programların değiştiğini görebiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde sevdiğimiz kişilerle biraraya gelebilir, arkadaşlarımızla eğlence faaliyetlere katılabilir veya hobilerimizle uğraşabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Yay burcundaki Güneş ile uyumlu görünümde olacak. Duygu ve düşüncelerimiz arasında denge kurabileceğimiz bu saatlerde karşı cinsle ilişkilerimiz de çok verimli ilerleyebilir. Yaratıcı yönlerimizi daha iyi ortaya çıkarabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Yeteneklerimizi değerlendirebiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro