YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2018 00:22 - Güncelleme: 29 Mayıs 2018 00:34

Yay burcunda dolunay var

Bugün 29 Mayıs Salı... Mars günündeyiz...

Ay 01:28’de Yay burcuna geçecek. Dolunay fazındaki Ay’ın ruhsal ve bedensel üzerimizdeki etkisi artabilir.

Sabah saatlerinde Ay, Kova burcundaki Mars ile uyumlu görünümde olacak. Enerji ve motivasyonumuzun güçlenmesi daha kolay insiyatif alabilir, hedeflerimize doğru cesaretle adım atabiliriz. Fiziksel aktiviteler, spor, grup faaliyetleri için de uygun bir gündeyiz.

Ay 17:20’de İkizler burcundaki Güneş ile karşıt açı yapacak ve 8° Yay burcunda dolunay meydana gelecek.

Yeniayda başlamış bazı girişimlerin ve düşüncelerin olgunlaştığı, görünür hale geldiği ve sonuçlandığı bir dönemdeyiz.

Ateş elementinin değişken nitelikli burcu Yay hevesli, coşkulu, iyimser enerjisiyle geniş kitlelere hitap eden evrensel konularla ilgilenir.

Yüksek öğrenim, yabancı kültürler, yurtdışı ilişkiler, uzun seyahatler, medya, yayıncılık, din, felsefe, dış ticaret, turizm, üniversiteler, akademisyenler, hukuk, kanunlar, mahkemeler avukatlar, yargıçlar, büyük elçiler, diplomatlar, hakimler, din adamları, ibadet yerleri Yay burcu tarafından temsil edilir.

Dolunayda kişisel veya toplumsal alanlarda uzak hedeflerimiz, yurt dışı, eğitim, sehayat ve hukuksal alanlarda gelişmeler meydana getirebilir. Daha önceden başlamış bir eğitimimizi tamamlayabilir, seyahate çıkabiliriz. Hukuksal konularda bazı sonuçlar almamız da mümkün.

Yay burcu bedenimizde kan, karaciğer, üst bacaklar, uyluklar ve kalça bölgesini yönetir. Dolunay döneminde bu organlarda hassasiyet artabilir.

Yay, İkizler, Başak, Balık burçlarının ilk dekanında doğanlar bu dolunaydan daha fazla etkilenebilirler. Bunun yanı sıra 8 derece ve yakınlarında değişken bir burçta yükseleni ve kişisel gezegeni olanlar da dolunaydan etki alabilirler.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Yay burcunda dolunay var yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • ali 29 Mayıs 2018 15:17 saçma nasıl herkese uyuyor

    CEVAP YAZ 0 0
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro