UFAK TEFEK CİNAYETLER FRAGMANI OYUNCULARI YENİ BÖLÜMLERİ

Dört lise arkadaşı kadın, geçmişte içlerinden birine yaptıkları acımasız bir şaka... Sonuç: Bir katil ve bir ceset... ‘ Yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer'in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi'nin yazdığı, sezonun iddialı dizisi “Ufak Tefek Cinayetler” salı akşamları Star Tv ekranında izleyici ile buluşuyor. Ufak Tefek Cinayetler'in kadın başrol oyuncuları Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ekranları kaplayan dram ve ajitasyondan sıkılan izleyiciye yeni bir kapı açtı.  Ufak Tefek Cinayetler, kadın hedef kitle üzerinde en çok da mekan, kostüm seçimleri, prodüksiyonu ve oyuncu kadrosuyla konuşuluyor.

DİZİNİN KONUSU : Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıyor.

Haber Ufak Tefek Cinayetler

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro