YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2018 00:24 - Güncelleme: 11 Aralık 2018 00:38

Sosyalleşmek istiyoruz

Bugün 11 Aralık Salı... Mars günündeyiz...

Ay 02:40’da Kova burcuna geçecek. Evrensel konular, özgürlük, hak, adalet, arkadaşlık kavramları öne plana çıkabilir. Olaylara büyük pencereden bakıp, gelecekle ilgili projelerimize odaklanabiliriz. Medya, basın, eğitim, bilişim sektörü, teknoloji ile ilgili alanlarda önümüzdeki iki gün daha fazla gelişme olabilir.

Özel ilişkilerimizde duygusal değil, daha bağımsız ve bireysel davranmak isteyebiliriz. Özellikle sosyal ilişkilerimiz, arkadaşlarımız ve grup çalışmaları gün içerisindeki planlarımızı belirleyebilir.

Öğle saatlerinde Ay, Akrep burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Özel ve yakın ilişkilerde bazı gerginlikler oluşabilir. Özellikle kadın figürlerle ilişkilerde daha özenli ve dikkatli olmalıyız. Güzellik, estetik, kişisel konfor alanlarında da memnuniyetsizlikler hissedebiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Yay burcundaki Jüpiter ile uyumlu görünümde olacak. Daha iyimser ve rahat hissedebileceğimiz akşam saatlerinde özel ve sosyal ilişkilerimizde dengeyi bulabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sosyalleşmek istiyoruz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro