YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2017 22:06 - Güncelleme: 24 Kasım 2017 22:09

Sosyal enerjiler güçleniyor

Bugün 25 Kasım Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Kova burcundaki Ay güne sosyal ve özgür enerjiler veriyor.

Gün genelinde geleceğimizle ilgili projelere daha fazla odaklanabilir, bilim, teknoloji ve evrensel kavramlarla daha fazla ilgilenebiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Terazi burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Enerji ve motivasyonumuzun yükselmesi özel ve sosyal ilişkilerde hareketliliği arttırabilir. Arkadaşlarımız ve grup organizasyonları bize keyif verebilir.

Bugün Yay burcundaki Merkür ve Koç burcundaki Uranüs arasında da keyifli bir üçgen açı oluşacak. Zihinsel yaratıcılığımızın yükselmesi, iletişim ve haber trafiğini arttırabilir. Eğitim, yabancı kültürler, seyahatler, medya, bilim, teknoloji, uluslararası ilişkilerde hızlı ve ilginç gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Akrep burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Kadın figürlerle ilgili konular öne çıkarken, duygusal hassasiyetler artabilir. İlişkilerde bireysel özgürlükler ve kıskançlık duyguları arasında denge kurmakta zorlanabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sosyal enerjiler güçleniyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro