SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMANI VE OYUNCULARI

ATV kanalında başlayan Sen Anlat Karadeniz dizisi reytingleri altüst ediyor. Saat 20.00'de çarşamb akşamları yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin fragmanı da dizinin bitiminde izleyiciye sunuluyor. İnternethaber.com sitesinin Sen Anlat Karadeniz dizisine özel bu bölümünde diziyle ilgili haberleri bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi'nin konusu şöyle : Genel Hikaye Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi oyuncuları : Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Haber Sen Anlat Karadeniz

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro