YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2018 23:57 - Güncelleme: 01 Haziran 2018 00:00

Şanslı ve verimli bir gün

Bugün 1 Haziran Cuma... Venüs günündeyiz...

Oğlak burcundaki Ay sabah erken saatlerde Satürn ile birleşecek. Güne ciddi ve karamsar duygularla başlayabiliriz. İş ve kariyer alanındaki sorumluluklar öne çıkarken ruhsal ve bedensel hassasiyetler de artabilir. Eklem ve kemiklerdeki kronik ağrılar nüksedebilir.

Öğle saatlerinde daha rahat ve iyimser hissedebiliriz. Yengeç burcunda ilerleyen Venüs’ün Jüpiter ve Neptün ile yapacağı üçgen açı yumuşak ve verimli enerjilerle bize destek olabilir. Yakınlarımızdan ilgi ve şefkat görebilir, güçlenen empati yeteneğimiz ve sezgilerimizden yararlanabiliriz.

Akşam saatlerinde bu su üçgenine Ay da dahil olup özel bir görünüm oluşturacak. Ruhsal çalışmalar ve tefekkür için çok uygun saatlerde olabiliriz. Ailemiz ve çevremizdeki kadın figürlerin de üzerimizdeki etkisi artabilir.

İkizler burcundaki Merkür ve Kova burcundaki Mars arasında etkinleşen üçgen açı gün içerisinde iletişim ve insan ilişkilerini güçlendirebilir. Zihnimiz çok hızlı ve verimli çalışırken, kendimizi gerek iş gerekse özel yaşamımızda yazılı ve sözlü iyi ifade edebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Şanslı ve verimli bir gün yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro