YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2018 00:34 - Güncelleme: 26 Haziran 2018 00:38

Özgüvenimiz yüksek

Bugün 26 Haziran Salı... Mars günündeyiz...

Yay burcunda ilerleyen Ay güne iyimser ve neşeli enerjiler veriyor.

Sabahın ilerleyen saatlerinde Ay, Aslan burcundaki Venüs ile üçgen görünüm yapacak. Kişiliğimizin ön plana çıkacağı bir gündeyiz. Çevremiz tarafından aşırı ilgi görebiliriz. Dahil olduğumuz ortamlarda söz sahibi olmamız ve herhangi bir konu için karar vermemiz gerekebilir. Güçlü ve kendinden emin davranışlarımız büyük beğeni toplayabilir.

Yurtdışı bağlantılı işlerimiz ve yabancı kökenli kişilerle ilişkilerimiz artabilir. Üzerinde çalıştığımız işlerin uluslararası boyutunun olması nedeniyle bazı seyahatler gündeme gelebilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Balık burcundaki Neptün ile dik açı yapacak ve 15:53’den itibaren boşlukta ilerleyecek. Günün geri kalan bölümünde duygusal ve melankolik etkiler artarken, günlük işlerde belirsizlik ve karmaşalarla da karşılaşabiliriz. Hayaller arasında kaybolmamaya dikkat edelim.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Özgüvenimiz yüksek yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro