YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2018 23:52 - Güncelleme: 25 Mayıs 2018 23:56

Özel yaşamımızda hassasiyetler artıyor

Bugün 26 Mayıs Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Terazi burcundaki Ay geceyarısı 00:03’de Oğlak burcundaki Plüton ile dik açı yapacak ve boşluğa girecek.

Ay günün büyük bölümünde boşlukta ilerleyeceği için özellikle sabah ve öğle saatlerinde belirsizlik ve karışıklıklarla karşılaşabiliriz. Ay’ın son açısını Plüton ile yapması duygusal baskılara neden olabilir. Gerek özel gerekse iş ilişkilerinde manipülatif tavırlar rahatsız edebilir. Günlük işlerde hırslı ve tutkulu zaman zaman da aşırı şüpheci olabiliriz.

Bugün Yengeç burcundaki Venüs, Oğlak burcundaki Satürn ile karşıt açı yapacak. Yakınlarımızdan beklediğimiz ilgi, sevgi ve şefkatı almakta zorlanabiliriz. Ailevi bazı sorumluluklar üzerimizde yük olabilir. Aile ve güvenlik gibi alanlarda gelecek kaygımız ve endişelerimiz artabilir.

Ay 16:38’de Akrep burcuna geçecek. Akşam ve gece saatlerinde Ay, önce Uranüs ardından Kova burcundaki Mars ile dik açı yapacak. Bu saatlerde daha gergin ve stresli olabilir, çabuk öfkelenebilir, ilişkilerde inatçı ve dürtüsel davranabiliriz. Çatışmalara ve kazalara açık olan gece saatlerinde daha temkinli ve dikkatli hareket etmeliyiz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Özel yaşamımızda hassasiyetler artıyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro