YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2018 01:16 - Güncelleme: 28 Haziran 2018 01:20

Oğlak burcunda Satürn etkili dolunay var!..

Bugün 28 Haziran Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Oğlak burcunda ilerleyen Ay sabah 07:53’de Güneş ile karşıt açı yapacak ve  6° Oğlak burcunda dolunay meydana gelecek.

Yeni ayda başlamış bazı girişimler ve projeler dolunayda daha görünür hale gelebilir. Hayatımızla ilgili önemli farkındalıklar ve dönüşümler yaşamamız mümkün.

Dolunayda özellikle kariyer hayatımızı ve toplum önündeki statümüzü etkileyebilecek değişimler ve dönüşümler hızlanabilir. Geleceğimizi şekillendirecek konular, yaşamdaki statümüz, kariyer, mevki, ün, iş, görev ve sorumluluklar, aile büyükleri, otorite kavramları, liderler, yöneticiler, büyük şirketler ve devlet gibi kavramlarda önemli gelişmeler ve dönüşümler meydana gelebilir.

Oğlak burcundaki Satürn dolunay ile birleşeceği için kişisel ve toplumsal alanlarda önemli sorumluluklarla karşılaşmamız, geçmişteki ihmal ve hatalarımızla yüzleşmemiz mümkün.

Oğlak burcu bedenimizde kemikleri, eklemleri, cildi, dişleri, dizleri yönetir. Bu bölgelerde kronik sağlık sorunları olanların biraz daha temkinli olması gerekiyor. Bedenimizde bu bölgelerin bakımı, tedavisi gibi kavramlar da gündeme gelebilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Oğlak burcunda Satürn etkili dolunay var!.. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro