YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2018 11:41 - Güncelleme: 30 Mayıs 2018 11:43

Merkür ikizler burcunda

Bugün 30 Mayıs Çarşamba...Merkür günündeyiz...

Yay burcundaki Ay dolunay fazında. Ay sabah 09:25’de Balık burcundaki Neptün ile dik açı yapacak ve boşluğa girecek.

Ay tüm gün boşlukta ilerleyeceği için kararsızlıklar ve belirsizlikler oluşabilir.  Zihnimiz dalgın ve karışık olabilir. Yeni girişimler yerine rutin konularla ilgilenebiliriz. Önemli toplantı ve görüşmeleri ertelemekte fayda var.

Heves ve coşkumuz çok yüksek olabileceği için değişik deneyimlere açık bir gündeyiz. Sabırsız ve cesur eylemler gerektiğinden fazla risk almamıza neden olabilir, dikkat etmeliyiz. Dolunay etkisiyle ruhsal ve bedensel sağlığımız daha hassas olabilir. Solunum yollarındaki kronik sorunlar ve alerjik problemler de nüksedebilir, dikkat etmeliyiz.

İetişim gezegenimiz Merkür bugün İkizler burcuna geçecek. Merkür kendi yönettiği ve çok güçlü olduğu İkizler burcunda 12 Haziran’a kadar ilerleyecek. Bu dönemde zihinsel enerjimiz yükselirken, günlük yaşamımızda iletişim, seyahat, eğitim, ticaret ve yakın çevre ilişkilerinde daha hızlı ve verimli bir dönemde olabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Merkür ikizler burcunda yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro