MEHMET BİR CİHAN FATİHİ FRAGMANI VE OYUNCULARI

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi Kanal D ekranlarında her salı günü saat 20.00'da izleyici ile buluşuyor. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Fatih Sultan Mehmed'i Kenan İmirzalıoğlu canlandırıyor. Çetin Tekindor Çandarlı Halil Paşa rolünde izleyici önüne çıkarken, Büşra Develi Fatih'e esir olan Eleni'yi, Hasal Filiz Küçükköse ise Fatih Sultan Mehmed'e çocukluğundan beri aşık olan Melike'yi oynuyor.

Dizide Kurtlar Vadisi ile meşhur olan Gürkan Uygun ise Fatih Sultan Mehmed'in fedaisi Delibaş rolünde.

FATİH DİZİSİ OYUNCU KADROSU : Kenan İmirzalıoğlu (Mehmed), Çetin Tekindor (Çandarlı Halil Paşa), Gürkan Uygun (Delibaş), Büşra Develi (Eleni), Hazal Filiz Küçükköse (Melike),Ertan Saban (İmparator Konstantinos), Funda Eryiğit (Evdokya), Sedef Avcı (Leyla), İsmail Demirci (Şehzade Orhan), Atsız Karaduman (Zağanos Paşa), Burak Tamdoğan (Şahabettin Paşa), Kaan Çakır (İshak Paşa), Meral Çetinkaya (Daye Hatun), Altan Erkekli (Mimar Muslihuddin), İdil Fırat (Mara Hatun), Toprak Sağlam (Teodora), Serdar Orçin (Demetrios), Yavuz Sepetçi (Notaras), Leyla Tanlar (Esleme), Mert Yazıcıoğlu (Korkut), Taner Birsel/Konuk Oyuncu (Sultan II. Murad)

Haber Mehmed Bir Cihan Fatihi

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro