YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2018 11:37 - Güncelleme: 16 Mayıs 2018 11:41

Mars Kova burcuna geçiyor!..

Bugün 16 Mayıs Çarşamba... Merkür günündeyiz...

İkizler burcunda ilerleyen Ay güne değişken ve hareketli enerjiler veriyor.

Önümüzdeki iki gün zihinsel faaliyetler ve iletişim trafiği hızlanırken, yakın çevremizdeki kişilerle daha fazla ilgilenebiliriz.

Seyahat, gezi, eğitim gibi konular günlük planlarımızda daha fazla yer alabilir. İş veya özel amaçlı toplantılar, görüşmeler, sohbetler olabilir.

Enerji gezegenimiz Mars bugün Kova burcuna geçecek.

Mars 16 Kasım’a kadar Kova burcunda ilerleyecek. Bu dönemde idealler için rahatlıkla eyleme geçebilir, enerjimizi evrensel kavramlar, bilim, teknoloji, organizasyonlar ve grup çalışmalarına yönlendirebiliriz.

Mars 27 Haziran’da 9° Kova burcunda retro harekete geçecek. 13 Ağustos’ta Mars tekrar Oğlak burcunun son derecelerine gerileyecek. 27 Ağustos’ta Mars ileri harekete dönecek ve 11 Eylül’de tekrar Kova burcuna geçecek. Mars 16 Kasım’a kadar Kova burcunda ilerlemesini sürdürecek. Mars Kova burcunda özgür, bireysel ve yaratıcı enerjileri arttırabilir. Zaman zaman tuhaf ve anlaşılmaz, kontrolü zor şekilde ideallerimizin peşinden gidebiliriz. Geleneksel yöntemler ve kısıtlayıcı kuralları görmezden gelip tamamen kendi orjinal fikirlerimizi savunabiliriz.  Mars’ın Uranüs ile yapacağı dik açı kişisel ve toplumsal alanlarda düzene karşı gelen, kışkırtıcı, yıkıcı, isyankar enerjileri arttırabilir.

Bu açı 16-18 Mayıs, 1-3 Ağustos, 17-19 Eylül'de de aktif olacak...
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Mars Kova burcuna geçiyor!.. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro