YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 08 Aralık 2017 23:25 - Güncelleme: 08 Aralık 2017 23:28

Mars Akrep burcuna geçiyor

Bugün 9 Aralık Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Ay 02:10’da Başak burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün iş, hizmet, sağlık, hijyen gibi alanlara daha fazla yönelirken, ruh halimiz de eleştirel ve huzursuz olabilir.

Ruhsal ve bedensel sağlığımız, kişisel bakımımız, yaşadığımız ortamların düzenlenmesiyle ilgilenebiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Yay burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Bu saatlerde çevremizdeki kadın figürlerle ilişkilerde daha özenli olmalıyız. Günlük işler ve hoşlandığımız konulara zaman ayırmak arasında ikilemler yaşayabiliriz.

Akşam saatlerinde ise Ay, Balık burcundaki Neptün ile karşıt açı yapacak. Melankolik ve kararsız olabileceğimiz bu saatlerde sanatsal ve ruhsal kavramlar ilgi alanımıza daha fazla girebilir. Psikosomatik ve alerjik sağlık sorunlarına karşı tedbirli olmalıyız.

Bugün enerji gezegenimiz Mars Terazi burcundan ayrılıp Akrep burcuna geçecek. Mars yöneticisi olduğu Akrep burcunda çok güçlüdür. 26 Ocak’a kadar Mars Akrep burcunda ilerleyecek. Bu dönemde enerji, libido, mücadele ve insiyatif alma gücümüz artarken çok daha kararlı, hırslı, azimli olabiliriz…
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mars Akrep burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro