YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2017 22:57 - Güncelleme: 30 Kasım 2017 23:02

Maddi hırslarımız güçleniyor

Bugün 1 Aralık Cuma... Venüs günündeyiz...

Boğa burcunda ilerleyen Ay ile daha fazla güven, istikrar ararken, dünyasal değerler ve parasal kazançlara odaklanabiliriz.

Çalışmalarımız karşılığı gelen paralar, kişisel yeteneklerimiz, değerlerimiz, mal varlıklarımız ve bunların başkalarıyla paylaştığımız bölümlerinde hırslı ve tutkulu olmamız mümkün.

Akşam saatlerinde etkinleşecek Ay Jüpiter karşıt açısı abartılı tavırlara neden olabilir. İlişkilerde bedensel hazlar, cinsellik, dünyasal zevkler, yeme, içme önümüzdeki iki gün önceliklerimiz arasında yer alabilir.

Bugün Terazi burcundaki Mars ve Koç burcundaki Uranüs arasında etkinleşecek karşıt açı zaman zaman gerilim ve huzursuzluk verebilir. Baş ve eklem ağrıları, migren, tansiyon gibi kronik sorunlara, hız ve dikkatsizlik sonucu oluşabilecek kazalara  karşı temkinli olmalıyız.

İlişkilerden sorumlu gezegenimiz Venüs bugün Yay burcuna geçecek. Venüs 25 Aralık’a kadar Yay burcunda ilerlerken, aşk, sevgi, ilişkiler alanında daha özgür ve maceracı olabiliriz. Yabancı kültürlere, değişik inanç ve felsefelere, spor, gezi ve seyahatlere ilgimiz artabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Maddi hırslarımız güçleniyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro