YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 07 Temmuz 2018 23:42 - Güncelleme: 07 Temmuz 2018 23:46

Keyif ve konfor arayışı artıyor

Bugün 7 Temmuz Pazar... Güneş günündeyiz...

Boğa burcunda ilerleyen Ay huzur ve güven arayışımızı arttırıyor.

Sabah erken saatlerde Ay, Kova burcundaki Mars ile dik açı yapacak. Ruh halimiz gergin ve huzursuz olabilir. Kaza ve sakarlıklara dikkat etmeliyiz. Eklem ve kaslarda hassasiyetler, boyun, omuz, baş bölgelerindeki ağrılar artabilir.

Öğle saatlerinde Ay, Aslan burcundaki Merkür ve Akrep burcundaki Jüpiter ile gergin açılar yapacak.

Kişisel hırs ve arzularımız güçlenirken, maddi manevi zevklere odaklanabiliriz. Bu durum aşırı rahatlık ve tembellik yaratabilir. Ya da stres kaynaklı yeme, içme, para harcama gibi aşırılıklar gözlenebilir. İlişkilerde de bencil, sabit ve inatçı tavırlardan uzak durmalıyız.

Öğle saatlerinde kendimizi fazla zorlamadan, sakin ve dengeli olmak, keyif aldığımız aktivitelere zaman ayırmak daha doğru olabilir. Açık havada ve doğada zaman geçirebilir, güvendiğimiz ve sevdiğimiz insanlarla birlikte olabiliriz.

Akşam saatlerinde Boğa burcundaki Ay, Güneş ve Neptün ile uyumlu görünümde olacak. Bu ruhsal olarak bizi rahatlatabilir, güven ve huzur duyabiliriz. Aile ve yakınlarımızla duygusal paylaşımlarımız artabilir ve her alanda yaratıcı faaliyetler içerisinde olabilriiz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Keyif ve konfor arayışı artıyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro