YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2018 23:32 - Güncelleme: 20 Ekim 2018 23:37

Kendimizi güvende hissedebilir,

Bugün 21 Ekim Pazar... Güneş günündeyiz...

Balık burcunda ilerleyen Ay güne hassas ve duyarlı enerjiler veriyor.  Sabah erken saatlerde Ay, Akrep burcundaki Merkür ile uyumlu görünümde olacak.

Yaratıcılığımızın ön planda olacağı bir gün geçirebiliriz. Günlük işlerde hayal gücümüzü zekamızla birleştirebilirsek, esnek ve etkin yöntemler bulabiliriz. Bu bize önemli avantajlar kazandırabilir.

Öğle saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile uyumlu açı yapacak. Yakın ilişkilerde kendimizi güvende hissedebilir, çevremizdeki kişiler üzerinde etkili olabiliriz. Yaratıcı ve ruhsal faaliyetlerde başarılı sonuçlar almamız mümkün.

Gece saatlerinde ise Ay, Akrep burcundaki jüpiter ile olumlu görünümde olacak. Huzurlu ve iyimser olabileceğimiz bu saatlerde sevdiğimiz kişilerle duygusal paylaşımlarımız da artabilir. Manevi çalışmalar için de gece saatlerini değerlendirebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Kendimizi güvende hissedebilir, yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro