YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2018 00:16 - Güncelleme: 24 Haziran 2018 00:18

Kararlı ve hırslı olabiliriz

Bugün 24 Haziran Pazar... Güneş günündeyiz...

Akrep burcundaki Ay güne kararlı ve hırslı enerjiler veriyor. Cinsel organlar ve böbrekler bugün daha hassas olabilir. Bu bölgelere yapılacak operasyonlarda temkinli olmalıyız.

Ay öğle saatlerinden itibaren Oğlak burcundaki Plüton ve Yengeç burcundaki Merkür ile uyumlu görünümde olacak.  Ailemizle ortak kullanılan maddi varlıklarla ilgili gelişmelere de vakit ayırabiliriz. Emlak alım satımı veya kiralanması ile ilgili gelişmeler gündeme gelebilir.

Ailemiz ve yakınlarımızla keyifli vakit geçirebileceğimiz bir gündeyiz. Bu olumlu enerjiler, bizi oldukça rahatlatabilir, bir süredir zihnimizi meşgul eden bazı kuşkularımızdan arınabiliriz.

Akrep burcundaki Ay 17:00 den itibaren boşlukta olacak. Önemli işlerimizi ve görüşmelerimizi bunun öncesinde yapmakta fayda var. Akşam saatlerinde keyif aldığımız rutin konularla ilgilenebilir, dinlenebiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kararlı ve hırslı olabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro