YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2018 02:20 - Güncelleme: 24 Mayıs 2018 02:23

İlişkiler önem kazanıyor

Bugün 24 Mayıs Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Sabah saatlerinde Başak burcundaki Ay boşlukta ilerleyecek. Yeni girişimler yerine bir önceki günü kritik edebilir, gözden geçirmeler yapabiliriz.

Ay 09:51’de Terazi burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün özel ve sosyal ilişkiler günlük yaşamımızda belirleyici olabilir.

Bugün İkizler burcundaki Güneş ve Kova burcundaki Mars arasında üçgen açı etkinleşiyor. Enerji ve motivasyonumuz güçlenirken bunu özellikle iletişim, eğitim, sosyal ve bilimsel kavramlara yönlendirebiliriz. Öğle saatlerinde Terazi burcundaki Ay Güneş ve Mars ile üçgen görünüm yaparak hava elementindeki enerjileri yoğunlaştıracak. Kendimizi daha özgür ve yaratıcı hissedebilir, entellektüel paylaşımlar yapabiliriz. Özel ve sosyal ilişkiler, grup çalışmaları, organizasyonlar, toplantılar, eğitim ve bilimsel konularda yapılacak çalışmalar için uygun bir gündeyiz…

Akşam saatlerinde Ay, Yengeç burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Yakın ilişkiler, aile ve ebeveynlerden ilgi ve şefkat beklentimiz artarken zaman zaman serzenişlerde de bulunabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN İlişkiler önem kazanıyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro