YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2018 23:35 - Güncelleme: 10 Haziran 2018 23:39

Günlük işlerde somut sonuçlar alabiliriz.

Bugün 11 Haziran Pazartesi... Ay günündeyiz...

Boğa burcunda ilerleyen Ay güne huzurlu ve sakin enerjiler veriyor. Para ve sahip olduğumuz değerler ön planda olabilir.

Ay sabah saatlerinde Akrep burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapacak. Rahatımıza düşkün olabileceğimiz bu saatlerde kişisel zevkler, keyif ve konfora yönelik beklentilerimiz artabilir. Bugün iştahımızı da kontrol etmekte zorlanabiliriz. Diyet uygulayanların daha fazla dikkat etmesi gerekebilir.

Öğle saatlerinde Ay Balık burcundaki Neptün ile uyumlu görünümde olacak. bu ruhsal ve sanatsal enerjilerimizi güçlendireceğinden yaratıcı çalışmalara yönelebiliriz. Çevremizdeki kişilerin duygu ve düşüncelerine karşı daha hassas olabiliriz.

Boğa burcundaki Ay öğleden sonraki saatlerde Oğlak burcundaki Plüton ile üçgen açı yapacak. Güvenli ve güçlü enerjilerle günlük işlerde somut sonuçlar alabiliriz. Özellikle para, maddi kavramlar, iş ve kariyer gibi konularda verimli gelişmeler olabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Günlük işlerde somut sonuçlar alabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro