YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 03 Aralık 2018 09:22 - Güncelleme: 03 Aralık 2018 09:25

Güneş mars karesi etkin

Bugün 3 Aralık Pazartesi... Ay günündeyiz...

Terazi burcunda ilerleyen Ay ilişkiler, adalet, eşitlik ve diplomasi ile ilgili konuları öne çıkarıyor.

Güne biraz kararsız başlayabilir, kişisel konfor alanlarımız, güzellik, estetik ve sanatsal alanlarda duyarlı davranabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile dik açı yapacak. Daha kararlı ve hırslı olabileceğimiz bu saatlerde görev ve sorumluluklara daha rahat odaklanabiliriz. Kariyer ve maddi konularla ilgili yetkili ve güçlü kişilerle bağlantı kurabilir, bilgi ve tecrübelerinden yararlanabiliriz.

Bugün Yay burcundaki Güneş ve Balık burcundaki Mars arasında oluşacak dik açı fiziksel enerjimizi kontrol etmemizi zorlaştırabilir. Kaza ve sakarlıklara açık bir gündeyiz. Çabuk sinirlenebilir, dürtüsel ve tepkisel davranabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Koç burcundaki Uranüs ile zıt açıda olacak. Duygusal gerginlik ve huzursuzlukların artabileceği gece saatlerinde ilişkilerde özenli ve tedbirli davranmalıyız.

Terazi burcundaki Ay 21:15’den itibaren boşlukta olacak. Gece saatlerinde belirsizlik ve kararsızlıklar artabilir. Ay 22:55’de Akrep burcuna geçecek.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Güneş mars karesi etkin yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro