YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2017 20:46 - Güncelleme: 28 Kasım 2017 20:48

Girişken ve cesur davranabiliriz

Bugün 29 Kasım Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Koç burcunda ilerleyen Ay güne meraklı ve sabırsız enerjiler veriyor. Sabah ve öğle saatleri çok hareketli ve hızlı geçebilir. Güçlü ve kararlı enerjilerle amaç ve hedeflerimizde gözükara ve cesur davranabiliriz.

Bugün çocuksu ve meraklı enerjilerle yeni konulara heves ve cesaretle yaklaşabilir, dürtüsel davranabiliriz. Fiziksel aktiviteler, spor, yeni girişimler ve mücadele gerektiren konularla daha fazla ilgilenebiliriz.

Mars Terazi burcunda olduğu için enerjimizi özellikle ilişkiler, aşk, cinsellik ve sosyal yaşama yöneltmemiz mümkün. Ancak bencil ve sabırsız tavırlar ilişkilerde bazı dengesizlikler de yaratabilir, buna dikkat etmeliyiz.

Akşam saatlerinde daha planlı ve organize olmamız mümkün. Özellikle önümüzdeki günlerde yapacağımız iş ve girişimlere odaklanabilir, gerekli çalışmaları yapabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Girişken ve cesur davranabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro