YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 05 Aralık 2018 23:46 - Güncelleme: 05 Aralık 2018 23:50

Gerçeklerden uzaklaşmamalıyız.

Bugün 6 Aralık Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Ay sabah 05:48’de Yay burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün Yay burcunda ilerleyecek olan Ay güvenli ve iyimser duygularla bizi büyük planlarımıza ve evrensel kavramlara yönlendirebilir.

Bugün Güneş ve Neptün arasında oluşacak dik açı zaman zaman aşırı idealist ve hayalci etkiler verebilir. İlham ve yaratıcılıkla vizyonlar oluşturabiliriz ancak gerçeklerden de fazla uzaklaşmamalıyız.

Yurtdışı ile haberleşmenin artabileceği bugün, dolaylı yollardan, eğitim, seyahat veya ticari hedeflerimizle ilgili haberler gelebilir.

Bugün çevremize karşı daha duyarlı ve yardımsever davranabiliriz. Ancak bazı zaaflarımız ve aşırılıklar suistimal de edilebilir, dikkat etmeliyiz.

Akşam saatlerinde Ay Yay burcunda Jüpiter ile birleşecek. İyimser ve güvenli enerjiler gece saatlerinde huzur ve neşe verebilir. Yakınlarımız ve çevremizdeki kişiler bizi mutlu etmek için çabalayabilirler.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Gerçeklerden uzaklaşmamalıyız. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro