YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2018 01:03 - Güncelleme: 27 Mayıs 2018 01:06

Duygularımız güçleniyor

Bugün 27 Mayıs Pazar... Güneş günündeyiz...

Akrep burcundaki Ay güne hırslı ve tutkulu enerjiler veriyor.

Sabah saatlerinde Ay Oğlak burcundaki Satürn ile uyumlu görünüm yapacak. Görev ve sorumluluklar öne çıkarken, iş, kariyer ve para konularında güvenli ve istikrarlı adımlar atabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay, Yengeç burcundaki Venüs ile üçgen görünümde olacak. Özel ilişkilerimizde sevgi, şefkat, güven, sadakat, aile ve yuva temaları öne çıkabilir. Yakınlarımız ve aile üyeleriyle ilişkilerimiz daha yumuşak ve verimli ilerleyebilir. Birbirimizin beklentilerine empati yapabilir, duygusal ihtiyaçlarımızı karşılayabilir, güven oluşturabiliriz.

Gece saatlerinde Ay Akrep burcunda Jüpiter ile birleşecek. Genel anlamda kendimizi daha iyimser ve şanslı hissedebiliriz. Duygularımızın ve sezgilerimizin güçleneceği gece saatlerinde maneviyat ve sanatsal konulara çekilebiliriz. Bilinçaltı çalışmaları ve tefekkür için de gece saatleri çok uygun olabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Duygularımız güçleniyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro