YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2018 02:55 - Güncelleme: 20 Mayıs 2018 02:57

Duygu ve düşüncelerimizi dengelemeliyiz

Ay 02:11’de Aslan burcuna geçecek. Ay sabahın ilk saatlerinde Mars ve Uranüs ile dik açı yapacağından stres ve huzursuzluk hiisedebilir, uyku sorunları da yaşayabiliriz. Bu saatlerde kaza ve sakarlıklara karşı temkinli hareket etmeliyiz.

Aslan burcundaki Ay önümüzdeki iki gün sosyal yaşam ve eğlenceli konulara ilgimizi arttırabilir. Özgüvenimiz yükselirken, kişisel özelliklerimizle dikkat çekmek takdir edilmek isteyebiliriz.

Sanatsal yaratıcı faaliyetler, hobiler, organizasyonlar, çocuklar, aşk ve eğlenceye zaman ayırabilir, iş ve özel yaşamımızda insiyatif alabiliriz.

Akşam satlerinde Ay, Boğa burcundaki Merkür ile dik açı yapacak. Duygu ve düşüncelerimiz arasında meydana gelebilecek çatışmalar iletişim sorunlarına yol açabilir. Sabit ve inatçı düşüncelerden uzak durup daha uyumlu olmaya çalışmalıyız.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Duygu ve düşüncelerimizi dengelemeliyiz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro