YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2017 00:38 - Güncelleme: 17 Aralık 2017 00:40

Dikkatimiz dağınık olabilir

Bugün 17 Aralık Pazar... Güneş günündeyiz...

Yay burcunda ilerleyen Ay kültürel ve hukuksal kavramlara ilgimizi arttırabilir.

Sabah erken saatlerde Ay, Balık burcundaki Neptün ile dik açı yapacak. Ruh halimiz melankolik ve içe dönük olabilir. Uyku ihtiyacımızın artması, zihnimizin dalgın ve karışık olması mümkün. Hayaller, rüyalar ve gerçekler arasında ikilemler yaşayabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay, Yay burcunda gerileyen Merkür ile kavuşacak. Gün genelinde geçmişle bağlantılı bir çok konu ve kişi ile bağlantımız olabilir. Herhangi bir konuda karar vermek ve yeni bir girişimde bulunmak için acele etmeyelim. Yarın doğacak yeniayın ardından Merkür’ün de düzelmesi ile birlikte daha net hareket edebilir, planlarımızı uygulamaya koyabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay Venüs ile birleşecek. Sosyal yaşam canlanırken, kültürel ve sanat etkinliklere daha fazla çekilebiliriz. Çevremizdeki kadın figürlerin üzerimizdeki etkisi artabilir. Yabancı kültürden kişilerle ilişki kurmamız mümkün.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Dikkatimiz dağınık olabilir yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro