YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2018 02:32 - Güncelleme: 18 Mayıs 2018 02:34

Ay Yengeç burcunda

Bugün 18 Mayıs Cuma... Venüs günündeyiz...

Ay 00:47’de Yengeç burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün özel yaşamımız, ailemiz, evimiz ile ilgili konular daha fazla gündemimizde olabilir.

Ay sabah saatlerinde Boğa burcundaki Merkür ile uyumlu görünüm yapacak. Duygularımızın ve sezgilerimizin güçleneceği sabah saatlerinde özel ve sosyal ilişkilerde daha duyarlı olabilir, rahatlıkla empati yapabiliriz.

Bugün Merkür ve Satürn arasındaki üçgen açı da etkinleşiyor. Zihnimiz güven ve huzur ararken, para ve kariyer gibi alanlarda pratik ve somut fikirler üretebiliriz. Öğleden sonra etkileşen Ay Satürn karşıtlığı disiplin ve sorumluluk duygumuzu güçlendirebilir. Zaman zaman otorite figürlerinin üzerimizdeki baskısı artabilir.

Ay, gece saatlerinde Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Duygularımızın ve sezgilerimizin güçleneceği bu saatlerde sevdiğimiz kişiler ve yakınlarımızla paylaşımlarımız mutluluk verebilir. Ruhsal ve bilinçaltına yönelik her konuda verim yükselebilir. Uyku ihtiyacı artarken, derin ve mesaj içeren özel rüyalar da görebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Yengeç burcunda yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro