YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017 23:27 - Güncelleme: 15 Aralık 2017 23:33

Ay Yay burcuna geçiyor

Bugün 16 Aralık Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Ay 04:07’de Yay burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün yabancı kültürler, akademik ve hukuksal konular, seyahatler, medya, yayıncılık ilgili kavramlar ilgi alanımızda olabilir.

Ay kapanan fazda olduğu için geçtiğimiz ay başlayan bazı kavramlarda tamamlanma ve sonlanmalar hissedebiliriz. İki gün sonra yeniay doğacak. Yeniay öncesinde eksik ve yarım kalmış konularla ilgilenebilir, düzenlemeler yapabiliriz. Merkür retrosunun devam ediyor olması ile zihnimiz de geçmişe dair kavramları daha fazla sorgulayabilir.

Koç burcundaki Uranüs ve Yay burcundaki Güneş arasında etkinleşen üçgen açı  bilim, teknoloji, elektronik, uzay, astronomi gibi alanlarda ilginç gelişmelere imkan verebilir. Bireysel ve toplumsal özgürlükleri bu dönemde daha fazla önemseyebilir, heyecan ve coşku duyabiliriz. Günlük yaşamımızın temposunu arttıracak sürpriz ve ilginç gelişmelerle karşılaşmamız da mümkün.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Yay burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro