YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 02 Aralık 2018 09:46 - Güncelleme: 02 Aralık 2018 10:05

Ay Terazi burcunda ilerliyor

Bugün 2 Aralık Pazar... Güneş günündeyiz...

Terazi burcunda ilerleyen Ay zihinsel etkileşimler, insan ilişkileri ve sosyal kavramları ön plana çıkarabilir.

Sabah saatlerinde Ay, Yay burcundaki Güneş ile uyumlu görünümde olacak. Düşünce ve duygularımız arasında daha rahat denge kurabiliriz. Karşı cinsle ilişkilerimiz de olumlu ilerleyebilir.

İlişkiler, işbirlikleri, siyaset, diplomasi, hukuk, adalet, sosyal ve kültürel alanlarda sabah saatlerini verimli değerlendirebiliriz. Karşımızdaki kişilerin beklentilerine ve toplumsal kavramlara daha duyarlı olup empati yapabiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde girişken davranıp bizim için çok yararlı olacak sözleşmeler yapabiliriz. İş veya eğitim amaçlı bir seyahate çıkabiliriz.

Venüs bugün tekrar Akrep burcuna geçecek. 7 Ocak’a kadar Akrep burcunda ilerleyecek olan Venüs ilişkilerde tutku ve cinselliği öne çıkarırken, hisseli paralar ve maddi alanlarda ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Miras, nafaka, tazminat gibi bir süredir sürüncemede kalan hukuki süreçleri de kapsayan konularla ilgili gelişmeler yıl sonuna kadar daha rahat ilerleyebilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Terazi burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro