YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 06 Temmuz 2018 00:31 - Güncelleme: 06 Temmuz 2018 00:34

Ay sondördün fazında

Bugün 6 Temmuz Cuma... Venüs günündeyiz...

Koç burcundaki Ay son dördün fazında… Öğle saatlerinde Ay Yengeç burcundaki Güneş ile dik açı yapacak. Geçtiğimiz ayın konularıyla ilgili bazı sonuçlar alabileceğimiz  hesaplar yapabileceğimiz bir süreçteyiz.

Duygu ve düşüncelerimiz arasında çatışmalar olabilir ve bu günlük ilişkilere de yansıyabilir. Mars’ın da retro harekette olması dürtüsel ve tepkisel hareketlerimizin zaman zaman dengesiz olabileceğini gösteriyor. Sabırsız ve düşüncesiz eylemlerden uzak durmalıyız. Özellikle ikili ilişkilerde anlayışlı ve sabırlı olmalıyız. Bencil ve dürtüsel yaklaşımlar yerine paylaşımcı ve uzlaşmacı tavırlar gereksiz tartışmaların da önüne geçebilir.

Akşam saatlerinde Ay Oğlak burcundaki Plüton ile dik açı yapacak. Daha kararlı ve hırslı olabileceğimiz bu saatlerde duygusal konularda güç mücadeleleri ve baskılarla karşılaşabiliriz. Sağduyulu ve anlayışlı olmaya çalışmalıyız. Dikkatimizi  herhangi bir konuya yoğunlaştırırsak, maksimum düzeyde fayda sağlayabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay sondördün fazında yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro