YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 09 Aralık 2018 23:27 - Güncelleme: 09 Aralık 2018 23:29

Ay Oğlak burcunda ilerliyor

Bugün 10 Aralık Pazartesi... Ay günündeyiz...

Oğlak burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Plüton ile kavuşacak. Güne gergin ve huzursuz başlayabiliriz. Kararlı ve hırslı tavırlar ilişkilerde baskı ve manipülasyon yaratabilir. Dengeli ve sağduyulu davranmaya çalışmalıyız. Toplumsal konularda güvenlik riskleri artabilir.

Öğle saatlerinde iş, kariyer ve sorumluluklara odaklanabiliriz. Maddi yükümlülükler ve bazı hisseli paylaşımlardaki yasal kavramlar üzerimizde baskı yaratabilir. Eğer geçmişten gelen ertelenmiş veya ihmal edilmiş bazı konular varsa bunlarla ilgilenebiliriz. Endişelenmek yerine uzman kişilerin desteklerini alabiliriz.

Zaman zaman özel ilişkilerimizde aşırı kontrolcü ve şüpheci davranabiliriz. Bu durum hem bizin hem de partnerimizin huzurunu kaçırabilir. Güven ortamı oluşturup, ortak hareket etmenin faydalarını göz önünde bulundurmalıyız.

Akşam saatlerinde Oğlak burcundaki Ay, Merkür ve Uranüs ile güçlü açılar yapacak. İletişim ve zihinsel enerjilerimizin güçleneceği bu saatlerde sezgilerimizi dinlersek orjinal fikirler üretebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Oğlak burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro