YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2018 02:10 - Güncelleme: 23 Mayıs 2018 02:13

Ay Başak burcunda ilerliyor

Bugün 23 Mayıs Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Başak burcunda ilerleyen Ay iş, çalışma, hizmet, eğitim, üretim, günlük hayatımızın rutinleri, sağlığımız ile ilgili konuları ön plana çıkarabilir.

Sabah ve öğle saatlerinde Ay çok sayıda görünüm yapacağı için güne hareketli başlayabiliriz. Ay, sabah saatlerinde Boğa burcundaki Merkür, Akrep burcundaki Jüpiter ile uyumlu, Balık burcundaki Neptün ile karşıt açı yapacak. Genelde su ve toprak elementinde yoğunlaşan enerjiler günlük işlerde de verim ve istikrarı arttırabilir.

Çevremizden maddi manevi destekler bulmamız, beklentilerimizden olumlu geri dönüşler olması mümkün görünüyor. Yapacağımız iyilik ve yardımların olumlu geri dönüşlerini hissedebiliriz. Maneviyat ve sanatsal ilham gibi alanlarda da daha güçlü etkiler oluşabilir.

Akşam saatlerinde itibaren Ay Oğlak burcundaki Plüton ile de üçgen görünümde olacak ve 17:54’den itibaren boşluğa girecek.

Gece saatlerinde kendimizi güçlü ve güvende hissedebileceğimiz şartlar oluşurken, hareketli bir günün ardından iş ve kariyer alanındaki bazı hedeflerimize de ulaşmış olabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Başak burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro