YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2018 00:25 - Güncelleme: 20 Ekim 2018 00:27

Ay Balık burcuna geçiyor.

Bugün 20 Ekim Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Balık burcunda ilerleyen Ay güne sanatsal ve ruhsal enerjiler veriyor.

Ay sabah saatlerinde Oğlak burcundaki Satürn ile uyumlu görünümde olacak. Günlük iş ve planlarımızı disiplini bir şekilde uygulayabilir, otorite figürlerinden destekler de alabiliriz. Kariyer ve gelecek hedeflerimizde ideallerimizi ve hayallerimizi gerçekçi zeminlere oturtmamız mümkün olabilir. Bu nedenle  büyük planlarımıza odaklanabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay, Akrep burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. Günün geri kalan bölümünde duygularımızın güçlenmesi yakın ilişkilere bizi yönlendirebilir. Sevme, sevilme, değer görme beklentileri artarken, bizim için özel olan ilişkilere zaman ayırabiliriz.

Gece saatlerinde Ay Neptün ile birleştiğinde ruhsal etkiler güçlenebilir. Ruh halimiz aşırı hassas ve melankolik olabilir. Maneviyat ve tefekkür için bu saatleri değerlendirilebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Balık burcuna geçiyor. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro