YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 05 Haziran 2018 02:04 - Güncelleme: 05 Haziran 2018 02:08

Ay Balık burcuna geçiyor

Bugün 5 Haziran Salı... Mars günündeyiz...

Kova burcunda ilerleyen Ay öğle saatlerine kadar boşlukta olacak. Bugün özgür ve bireysel hareketler öne çıkarken, günlük işlere konsantre olmakta zorlanabiliriz.

İdealist ve iyimser enerjilerin güçlenmesi ile kişisel özgüven ve cesaretimiz de artabilir. Yaşama daha büyük pencereden bakabilir, uzak hedeflerimize odaklanabiliriz. Arkadaşlarımız ve ait olduğumuz grup çalışmaları günlük planlarda etkili olabilir.

Ay 13:54’de Balık burcuna geçecek. Değişen enerji dinamikleri ile birlikte günün geri kalan bölümünde daha duygusal ve hassas davranabiliriz.

Çevremizdeki enerjilerin etkisinde daha fazla kalabilir bu nedenle zaman zaman melankolik olabiliriz.

Yengeç burcundaki Venüs ve Oğlak burcundaki Plüton arasında etkinleşen zıt açı aile yaşamımız ve kariyer sorumlulukları arasında çatışmalar yaratabilir. Kişisel güvenliğimiz, ev, yuva ve aile gibi alanlarda hissedebileceğimiz kaygılar takıntılı ve manipülatif tavırlara neden olabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Balık burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro