YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2018 09:10 - Güncelleme: 23 Haziran 2018 09:13

Ay Akrep burcunda ilerliyor

Bugün 23 Haziran Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Akrep burcunda ilerleyen Ay güne tutkulu ve hırslı enerjiler veriyor. Gizemli ve bilinmeyen konular, ruhsal kavramlar ilgimizi çekebilir.

Sabah ve öğle saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Satürn ile uyumlu görünüm yapacak. İş ve finans konularında güç ve otorite sahibi kişilerden yardım alabiliriz. Kararlı ve hırslı tavırlar uğraştığımız işlerde başarı verebilir. Yengeç burcundaki Güneş ve Boğa burcundaki Uranüs arasındaki uyumlu görünüm iş ve özel yaşamımızda yaratıcılığımızı arttırabilir. İlginç ve orjinal kişilerle de tanışabiliriz.

Öğleden sonra ve akşam saatlerinde ise Ay, Kova burcundaki Mars ve ardından Aslan burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Karşı cinsle ilişkilerden beklentilerimizin artabileceği bu saatlerde dürtülerimizi ve arzularımızı kontrol etmemiz zorlaşabilir. Aşk, flörtler ve cinsellik ön plana çıkarken yaşamın keyifli yanlarına meyledebiliriz. Toplum içinde dikkat çekmek ve takdir edilmek isteyebiliriz. Finansal alanlarda da harcamalarımız artabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Akrep burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro